Filmy z mobilu — MOMENTS

Sony Ericsson Vivaz

Festival AZYL a výrobca mobilných telefónov SONY ERICSSON ponúkajú všetkým, ktorí zachytili na svoj mobil nezvyčajnú situáciu, že ju môžu prihlásiť do súťaže MOMENTS of life, v ktorej ide o zaujímavé momenty z bežného života. Najkratší MOMENT of life môže mať 10 sek a najdlhší 1 minútu! Momentky môžu byť na jeden ale aj na viac záberov. Deadline posúvame na 31. máj 2010., svoje videá môžete umiestňovať ešte aj počas celej súťaže na server festivalu azyl – jednoduchým vyplnením online-formulára a uploadovaním videa. Od 1. mája do 31. mája prebieha súťaž, v ktorej môžete vidieť všetky súťažné MOMENTS of life na tejto stránke a mesiac ich budú môcť Vaši priatelia a rodinní príslušníci komentovať a hodnotiť. Ten, kto dosiahne najviac bodov získa od SONY ERICSSON nový Sony Ericsson Vivaz™– HD video telefón.

Pre prihlásenie svojej momentky do súťaže môžete začať kliknutím sem.

Víťazné videá

Gratulujeme víťazom, ktorí si zo súťaže odnášajú mobilné telefóny Sony Ericsson Vivaz™ a ELM™. Víťazi dostali najvyšší počet legálne dosiahnutých hlasov s najvyšším celkovým hodnotením.

Filmy, ktoré zatiaľ dorazili


Mediálni partneri SME Rádio_FM Týždeň Kinema Festivaly.sk JE TO TAK
Partneri festivalu AVF Nadácia otvorenej spoločnosti ZERO ONE Visegrad Fund Upp Kodak Panavision Maďarský Inštitút IFF Bratislava Kimuak DogDocs theoneminutes theoneminutes.Jr Stranger Festival One Minute Filminute VideominutoPop Pravda Minute Film Fest Early Melons Stanica Fest Anča 1SFD IFB La femis KASK Švihaj Šuhaj Bratislavský cyklokuriér Kino na granicy FIFBA